клінінгова компанія Clean Clin Львів

Генеральне прибирання квартири у Львові

Що таке генеральне прибирання?

 

Генеральне прибирання  — термін, який використовується для опису глибокого, всебічного прибирання приміщення або цілого об’єкта, квартири, котеджу чи будинку за містом. Потреба у генеральному прибиранні виникає у різних ситуаціях. Наприклад, перед настанням нового сезону, навесні або восени, щоб видалити накопичені сміття та бруд, які можуть бути привнесені знадвору за поганої погоди. Також проводять генеральне прибирання квартири після ремонту або будівельних робіт.

Якщо потрібно навести лад після святкування визначних подій, вечірок, проведення конференцій або інших масових заходів, то звичайним косметичним клінінгом не обійтись — треба запросити професіоналів, які знають не тільки, як прибирати, але й які засоби використовувати, щоб швидко та надійно усунути різні види забруднень.

Також послугою генерального прибирання варто скористуватись перед продажем або здачею квартири в аренду. Самостійно навести у кімнатах ідеальний порядок дуже важко, та й потребує великих затрат часу. А працівники компанії Clean Clin зроблять цю роботу за декілька годин, причому навіть за вашої відсутності. Замовнику залишиться тільки прийняти чисту квартиру та оплатити за послуги.

Загалом, потреба у генеральному прибиранні залежить від конкретних обставин та вимог. Важливо враховувати стан і функціональне призначення приміщення, а також ваші власні очікування та стандарти чистоти. Тому перед початком роботи варто узгодити з нашими менеджером, чим саме будуть займатися працівники, та до якого стану треба привести будинок чи квартиру.

Послуги генерального прибирання від Clean-Clin

 

Генеральне прибирання включає в себе ретельну та всебічну обробку об’єкта з метоюприбрати всі сліди бруду, пилу та сміття різного походження. Основні роботи, які зазвичай входять у послугу:

  • Миття підлоги після прибирання пилососом, якщо дозволяє вид покриття, полірування та натирання паркету. При виконанні завдань ми використовуємо тільки відповідні мийні та очищувальні засоби, що підходить для конкретного типу підлоги (наприклад, ламінат, плитка, паркет, дошка….).
  • Миття вікон і дзеркал, щоб видалити відбитки пальців, пил і бруд, просушування та полірування.
  • Усі горизонтальні та вертикальні поверхні столів, стільниць, поличок, тумб, обігрівачів, радіаторів тощо, протираються для видалення пилу. Поверхні, яку цього потребують, натираються антистатичними засобами для захисту від осідання пилу.
  • Павутиння видаляється з стель, стін, кутів, з пуд нижньої частини шаф та ліжок.
  • Меблі протираються від пилу та обробляються спеціальними засобами для чистки.
  • Миття та дезінфекція ванних кімнат і кухонь, кухонні прилади, плити, духовки, мікрохвильові печі і холодильники очищаються ззовні, та, за згодою власників квартири, зсередини.
  • Смітники спорожнюються, і сміття видаляється з приміщення. Кімнати вентилюються, може використовуватися освіжувач повітря або інші засоби для покращення атмосфери.Але застосування хімічних засобів узгоджується з замовником для уникнення ризику виникнення алергічних реакцій у схильних до цієї недуги людей.

Усі роботи виконуються професійними прибиральниками, які забезпечені  необхідним інвентарем і засобами для глибокого прибирання. Генеральне прибирання квартири зазвичай проводиться не так часто, як звичайне підтримуюче, займає більше часу і зусиль. Тому рекомендуємо замовляти послугу заздалегідь, щоб у графік можна було включити потрібну кількість персоналу, зарезервувавши їх час у вигідний для вас день.

Поширені питання про генеральне прибирання:

Що включає генеральне прибирання?

Ми ділимо приміщення на об’єкти: коридор, кімнати, кухня та санвузли. Під час прибирання ретельно миються всі поверхні, проводиться обезжирення кухонних поверхонь та дезінфекція в санвузлах. Миються всі радіатори, дверні блоки, протираються механізми та фурнітура дверей та меблів, проводиться вологе прибирання всіх поверхонь, поліруються меблі, протираються всі освітлювальні прилади, миється посуд, а також виносимо дрібне сміття.

Це необовʼязково, при бажанні можете забрати речі з поверхонь, що потребують очищення, а також звільнити доступ до всіх зон, які потребують ретельної уваги.

Ні, миття вікон не входить у генеральне прибирання, але цю послугу можна дозамовити додатково.

Все залежить від площі приміщення, кількості кімнат та санвузлів, а також кількості клінерів, які працюють на об’єкті. Орієнтовно клінінг триває від 6 до 9 годин.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Наші Послуги:

Інші Статті:

Потрібне прибирання?

Залишіть заявку і ми миттєво прокунсультуємо вас до 2 хвилин!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ

-25%

на генеральне прибирання