клінінгова компанія Clean Clin Львів

Миття паркінгів

Миття

паркінгів

Відчистимо паркінги від слідів резини, машинного масла та інших забруднень поверхні

Розрахувати вартість

Залишіть заявку і ми миттєво проконсультуємо Вас!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Що входить у миття паркінгів

Попередня обробка підмітальною машиною 
Обробка складних забруднень професійною хімією
Фінальне миття підлоги роторною машиною
Паркінг

Переваги

Команда досвідчених спеціалістів

Команда досвідчених спеціалістів

Виконуємо роботу оперативно та якісно, наперед розраховуємо необхідну кількість клінерів для кожного об’єкту. Наші спеціалісти пройшли спеціалізоване навчання і дотримуються високих стандартів прибирання.
Керхер

Професійне обладнання та миючі засоби

Наш водій привозить клінерів на обʼєкт з повним комплектом інвентарю. Використовуємо тільки професійні засоби і спеціалізовану техніку. Безкоштовно проводимо пароочистку після кожного прибирання.
Перерахунок

Працюємо по перерахунку

Працюємо по договору з оплатою на розрахунковий рахунок, регулярно надаємо первинні документи для своєчасного проведення транзакцій та забезпечення точності і узгодженості даних.
Контроль якості

Контроль якості та здача робіт

Після завершення прибирання перевіряємо виконання всіх етапів робіт за попередньо складеним чек-листом, вимикаємо світло та воду, передаємо ключі відповідальному представнику та здаємо об’єкт. Також залишаємо вам приємний сувенір на згадку

Наші кейси

Погляньте, з якими забрудненнями паркінгів мали справу нашу клінери. Ще не було таких завдань, з якими б ми не впорались!

Даруємо вашому паркінгу ідеальну чистоту, щоб ви насолоджувались кожним днем у комфорті та безпеці!
Львів клінінг компанія
Мокап-моб

Бажаєте дізнатись вартість клінінгу або забронювати дату?

Звʼяжіться з нами у будь-який час доби та отримайте відповідь протягом 2-ох хвилин

Наші відгуки з Instagram та Facebook

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Часті запитання

Чи не заважають вам транспортні засоби при клінінгу паркінгів?
Це залежить від формату прибирання – разове чи на постійній основі. Ми підлаштовуємо графік прибирання так, щоб була мінімальна кількість транспорту було не мало чи зовсім немає.
Який інвентар та обладнання використовують під час прибирання паркінгу?
Щоденне прибирання виконуємо із застосуванням підлогомийної машини. Устаткування запрограмоване на чищення підлоги з особливими слідами забруднень (ма
Скільки триває прибирання паркінгу?
Все залежить від площі приміщення, ступеню забруднення, а також кількості клінерів, які працюють на об’єкті
Чи працюєте ви в позаштатні години, щоб не заважати роботі офісу або ТЦ?
Так, ми працюємо 24/7 і готові надати вам послуги клінінгу у будь-який комфортний для вас час, включаючи ночі та вихідні.
Чи можна замовити прибирання на регулярній основі, наприклад, щотижня або щомісяця?
Звичайно! Ви можете замовити клінінг паркінгу на регулярній основі, встановивши зручний для вас графік – щотижня, щомісяця або в будь-якій іншій періодичності.
Який додатковий інвентар потрібно надати?
На кожен виїзд на об’єкт ми беремо з собою все необхідне для клінінгу. Вам не потрібно готувати додаткове обладнання.

З цією послугою також замовляють

Миття Паркінгів | Львів та Область

Якісне Миття Фасадів: Львів та область. Відмінна репутація та Ціни на Прибирання паркінгу. Професійне Обладнання та Засоби. Замовте миття паркінгу вже зараз!

Миття паркінгів у Львові

Сучасне місто, яким, без сумніву, є Львів, не може повноцінно існувати та працювати без автомобілів. Навіть при добре розвинутій інфраструктурі громадського транспорту, власна машина стала важливим атрибутом практично кожної сім’ї чи навіть окремої людини. Зворотна сторона масової автомобілізації — проблеми з тим, де залишити машину на деякий час чи надовго. Вирішують їх по-різному. Здебільшого установи та комерційні організації відводять частину площі під паркінги, бо особливість забудови міста не дозволяє організувати достатню кількість підземних стоянок. Але у нових ТРЦ та деяких офісних центрах є й вони.

Організувавши комфортні умови для автомобілістів, власники автостоянок стикаються з новою проблемою — необхідністю прибирання та миття паркінгів. Особливої гостроти набуває питання під час негоди, доволі частої у Львові, танення снігу, ремонту вулиць. Справитися самостійно з прибиранням складно — площа паркінгів, як надземних, так і підземних, значна, кількість відвідувачів на машинах величезна, а штат працівників безмежно збільшувати не дозволить бюджет. Вихід один — замовити послугу миття паркінгів та прибирання території від пилу у компанії Clean Clin

Що ми пропонуємо

У штаті компанії працює досвідчений персонал, який забезпечений необхідною технікою та детергентами для швидкого та якісного виконання усього комплексу робіт з підтримання чистоти на автостоянках. У перелік послуг професійного прибирання входить:

  • Регулярне збирання сміття і залишених предметів з паркінгу — порожніх пляшок, пакетів, папірців, жуйки і т.д.;
  • Промивання асфальтової та бетонної поверхні паркінгу різними засобами, включаючи видалення плям і бруду від технічних рідин, мастила, фарби, харчових продуктів;
  • У зимовий період послуга миття паркінгу також включає вивезення снігу і нейтралізацію солі, щоб забезпечити безпечні умови для проїзду та стоянки автомобілів.
  • Восени чи весною видаляємо опале листя та занесеній вітром пил і гілки дерев.
  • Додаткові послуги — поновлюємо або покращуємо видимість розмітки паркінгу, виділення місць для паркування, пішохідних доріжок і зон для інвалідів;
  • Вивезення повних контейнерів для сміття і заміна їх новими.

Ці клінінгові послуги надаються як у комплексі, так і по кожному виду зокрема. Обсяг та види роботи можуть змінюватися як у бік розширення, так і у сторону вузької спеціалізації, в залежності від потреб та вимог конкретного власника паркінгу.

Яку техніку ми використовуємо

Для прибирання паркінгів і забезпечення їхньої чистоти та порядку використовуються різні види техніки і обладнання:

  • Спеціалізовані автомобілі з вбудованими системами водопостачання і водовідведенням, призначені для миття асфальтових або бетонних поверхонь. Підлогомийна машина обладнана великими щітками, системами високого тиску для води та реагентів для видалення плям і бруду.
  • Для миття менших площ або важкодоступних місць використовуємо портативні мийки високого тиску. Ці пристрої працюють від електромережі, акумуляторів чи двигуна внутрішнього згоряння (для використання на відкритих майданчиках).
  • Спеціальні транспортні засоби з великими щітками, які призначені для збирання сміття, листя і бруду з асфальту та бетону. Вони можуть бути автоматизованими або керованими оператором.
  • У зимовий період для прибирання паркінгу відкритого типу від снігу і льоду застосовуємо снігоочисні машини та розкидачі екологічно чистих хімічних реагентів, які не шкодять автомобілям.

Ми виконуємо завдання будь-якої складності. Великі предмети або сміття вивозимо за допомогою механічних засобів міні-екскаваторів та фронтальних навантажувачів. Для детального прибирання і догляду за дрібними ділянками паркінгу, тротуарами, під’їзними доріжками, пандусами, зеленими насадженнями прилеглої території використовуємо також ручне обладнання — порохотяги, щітки, віники та лопати.

 

Вибір техніки та розробка стратегії прибирання залежить від розміру та конкретних потреб паркінгу, а також від побажань власника і бюджету для обслуговування майданчика чи підземного паркінгу. Ціни на прибирання показані на сайті, але у кожному конкретному випадку узгоджуються з замовником.

Показати більше... Закрити

Потрібне прибирання?

Залишіть заявку і ми миттєво прокунсультуємо вас до 2 хвилин!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ

-25%

на генеральне прибирання