клінінгова компанія Clean Clin Львів

Прибирання після пожежі

Прибирання

після пожежі

Ліквідуємо кіптяву і сажу, відновимо непошкоджені вогнем меблі та повністю усунемо запах за 1-2 доби, щоб нічого не перешкоджало вам жити та працювати.

Розрахувати вартість

Залишіть заявку і ми миттєво проконсультуємо Вас!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Що входить у прибирання після пожежі

Очищення стін від сажі
Очищення стель від сажі
Очищення підлоги від сажі
Очищення меблів від сажі
Очищення поверхонь від кіптяви
Хімчистки килимів 
Хімчистка мʼяких меблів
Ліквідація слідів горіння
Миття вікон
Видалення запаху диму
Озонування
Вивіз сміття
Вивіз сміття(за бажанням)

Переваги

Команда досвідчених спеціалістів

Команда досвідчених спеціалістів

Виконуємо роботу оперативно та якісно, наперед розраховуємо необхідну кількість клінерів для кожного об’єкту. Наші спеціалісти пройшли спеціалізоване навчання і дотримуються високих стандартів прибирання.
професійне обладнання

Професійне обладнання та миючі засоби

Наш водій привозить клінерів на обʼєкт з повним комплектом інвентарю. Використовуємо тільки безпечні антиалергенні засоби і спеціалізовану техніку Kärcher.
озонування

Безкоштовне озонування

Застосовуємо озон для дезінфекції та освіження приміщення після пожежі – знищує бактерії, віруси, грибки та неприємні запахи. Ваш дім матиме свіжий та приємний запах, ніби після дощу
Контроль якості

Контроль якості та здача робіт

Після завершення прибирання перевіряємо виконання всіх етапів робіт за попередньо складеним чек-листом, вимикаємо світло та воду, передаємо ключі власнику та здаємо об’єкт. Також залишаємо вам приємний сувенір на згадку

Наші кейси

Погляньте, з якими слідами пожежі мали справу нашу клінери. Ще не було таких завдань, з якими б ми не впорались!

Даруємо вашій ванні, кухні та спальні друге життя, щоб ви насолоджувались кожним днем у чистому та безпечному домі
Львів клінінг компанія
Мокап-моб

Бажаєте дізнатись вартість клінінгу або забронювати дату?

Звʼяжіться з нами у будь-який час доби та отримайте відповідь протягом 2-ох хвилин

Наші відгуки з Instagram та Facebook

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Часті запитання

Від чого залежить ціна прибирання після пожежі?
Від розміру та ступеню пошкодження об’єкта, кількості дефектів, наявності особливих вимог або спеціалізованого обладнання. Також враховуються типи поверхонь та матеріалів, які потребують очищення. Ціна може варіюватися в залежності від цих факторів і обговорюється індивідуально для кожного обʼєкту.
Скільки триває прибирання після пожежі?
Тривалість залежить від ступеня виявлених пошкоджень. Мінімальна тривалість 4 години, при сильних забрудненнях може знадобитися до 2-х діб. Точні терміни наведення порядку можна озвучити тільки після детального огляду приміщення
​​Чи потрібно мені бути вдома під час прибирання?
Як забажаєте! Присутність не обов’язкова! Ви можете залишити клінерів і не турбуватися за збереження вашого майна. Вам лише потрібно буде повернутися до дому під кінець прибирання, щоб прийняти роботу!
Чи не шкідливі ваші засоби для домашніх тварин і дітей?
Використовуємо тільки сертифіковані, гіпоалергенні засоби, які абсолютно безпечні для всієї сім’ї і домашніх улюбленців.
Чи можливо повністю вивести запах диму?
Так, звісно. В своєму арсеналі маємо засоби, які повністю нейтралізують неприємний запах, а після озонування ваш дім матиме запах як після дощу
Який додатковий інвентар потрібно надати?
На кожен виїзд на об’єкт ми беремо з собою все необхідне для клінінгу: драбину, парогенератор, миючі засоби, губки, ганчірки тощо. Вам не потрібно готувати додаткове обладнання.

З цією послугою також замовляють

Прибирання Після Пожежі (Львів та Львівська область)

Пожежа. Стихійне лихо, яке може за декілька годин, а то й хвилин завдати величезних збитків чи залишити без даху над головою. Навіть коли пожежники прибули вчасно та загасили вогонь, сліди загоряння усунути непросто. Найскладніше, коли горіло у вашій квартирі чи будинку. Пожежа пошкоджує не тільки ті речі та частини конструкції, що знаходились у кімнаті, де горіло, але й у сусідніх. Чималих збитків завдає й вода та піна, якою гасять відкрите полум’я, але без цього не обійтись. Наразі інших способів припинити пожежу не вигадали.
Не менших втрат зазнають мешканці багатоквартирних будинків, які живуть над квартирами, де трапилась пожежа, або поряд з ними. А у тих помешканнях, що знаходяться нижче існує великий ризик затоплення та пошкодження речей разом з оздобленням інтер’єру. Як би то не було, прибирання після пожежі необхідно робити у великому об’ємі, з застосуванням спеціальних засобів та пристроїв. Навіть у тому випадку, коли стан квартири чи будинку вимагає ремонту, спочатку потрібно прибрати всередині, щоб правильно оцінити стан споруди і скласти план робіт.

Не менших втрат зазнають мешканці багатоквартирних будинків, які живуть над квартирами, де трапилась пожежа, або поряд з ними. А у тих помешканнях, що знаходяться нижче існує великий ризик затоплення та пошкодження речей разом з оздобленням інтер’єру. Як би то не було, прибирання після пожежі необхідно робити у великому об’ємі, з застосуванням спеціальних засобів та пристроїв. Навіть у тому випадку, коли стан квартири чи будинку вимагає ремонту, спочатку потрібно прибрати всередині, щоб правильно оцінити стан споруди та скласти план робіт.

Як проходить прибирання після пожежі

Клінінгова компанія Clean Clin приймає замовлення на повне прибирання житла, офісів, торгових та виробничих приміщень після пожежі, незалежно від характеру та рівня пошкоджень. Спочатку наші співробітники оглянуть об’єкт, складуть план роботи та розрахують термін виконання. Після узгодження кошторису на прибирання після пожежі, спеціальна бригада приїде до вас та виконає усе необхідне, щоб привести кімнати, чи будинок у цілому до належного вигляду.

  • При виконанні роботи ми враховуємо деякі особливості поведінки у приміщеннях, що зазнали впливу вогню, диму та токсичних продуктів горіння.
  • Переконуємось, що пожежа повністю загасла і квартира безпечна для входу, ніде не збереглися приховані джерела вогню.
  • Відкриваємо вікна та двері для вентиляції та видалення залишків  диму та запахів пожежі.
  • Вимикаємо головний електричний ввід у будинок, оскільки пожежа може спричинити пошкодження електричних систем.
  • Видаляємо уламки, попіл, сміття та пожежу пошкоджені предмети з квартири.
  • Організовуємо прання та хімічну чистку всіх текстильних предметів інтер’єру, щоб видалити запахи та забруднення від диму та сажі.
  • Миємо усі поверхні — стіни, підлогу, стелю і меблі. Використовуємо професійні засоби для видалення пожежних слідів і запахів, які не продаються у магазинах господарських товарів.
  • Перевіряємо електричні та санітарні системи на пошкодження, якщо потрібно замінити, узгоджуємо це з власниками помешкання.

Прибирання після пожежі – це складний процес, який потребує професійної підготовки, спеціального обладнання та великих затрат часу. Одне з найважчих завдань, яке доводиться вирішувати — усунення запаху диму. Він дуже стійкий та неприємний, через те, що під час пожежі горять різні речі — синтетика, органіка, дерево, фарба. Суміш диму від різного роду речовин створює надзвичайно стійкий аромат, що буквально просочує стіни та речі, що знаходяться у приміщенні. Якщо не видалити запах згарища відразу, то він може зберегтися протягом декількох років.

Для очищення приміщень від запаху ми використовуємо іонізатори, спеціальні абсорбуючі миючі засоби та сухі речовини, насамкінець обробляємо будинок чи квартиру гарячим туманом та озоном. Наша методика дозволяє повністю усунути сторонні запахи та повернути у квартиру свіжість повітря.

Прибираючи помешкання чи інші приміщення після пожежі, компанія працює комплексно. Тобто, ми здаємо готовий об’єкт «під ключ». Вивозимо усе сміття, прибираємо територію, розставляємо меблі. Питання підключення електрики, води та опалення залишаємо для відповідних служб. Ми працюємо у Львові та Львівській області. Замовити послугу прибирання після пожежі можна телефоном, на сайті, чи в офісі Clean Clin за адресою, що вказана на головній сторінці.

Показати більше... Закрити

Потрібне прибирання?

Залишіть заявку і ми миттєво прокунсультуємо вас до 2 хвилин!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ

-25%

на генеральне прибирання