клінінгова компанія Clean Clin Львів

Прибирання будинків, котеджів та квартир

Прибирання

будинків, котеджів та квартир

Очистимо ваш дім від пилу, бруду, цвілі та алергенів. Проходимось по важкодоступних місцях, відсуваючи меблі та техніку - там, де ви не добираєтесь при звичайному прибиранні

Від 1400 грн/за 1 кімнатну квартиру

Розрахувати вартість

Залишіть заявку і ми миттєво проконсультуємо Вас!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Що входить у прибирання будинків, котеджів та квартир

Обезпилення стін від павутиння
Миття карнизів і нескладних люстр
Миття плінтусів та підлоги(4 етапи)
Миття всіх поверхонь
Миття радіаторів
Обезпилювання дверей, розеток, вимикачів
Обезжирювання фасадів
Обезжирювання кухонного фартуха
Очищення витяжки та плити зовні
Миття посуду
Миття раковини та полірування крану
Продування пароочисником
кухня
Обезпилювання дверей, розеток, вимикачів
Миття стін
Миття дзеркал та скляних поверхонь
Видалення нальоту
Миття ванни та душової кабіни
Миття світильника
Миття вентиляційної решітки
Видалення плісняви(додаткова послуга)
Дезінфекція та миття туалету
Миття раковини, біде, меблів
Миття відкритих поличок
Миття підлоги(4 етапи)
клінінгові послуги, прибирання Львів
Акуратне складання речей
Обезпилення стін від павутиння
Протирання пилу
Миття дзеркал
Миття карнизів і нескладних люстр
Миття радіаторів
Пилосошення підлоги, килимів
Миття плінтусів та підлоги(4 етапи)
Продування пароочисником
Полірування меблевих фасадів
Миття всіх поверхонь
Продування пароочисником
Протирання стін від пилу
Видалення павутини
Прибирання кондиціонеру
Миття та полірування меблів
Миття всіх дверей в квартирі 
прибирання, клінінг Львів

Переваги

Команда досвідчених спеціалістів

Команда досвідчених спеціалістів

Виконуємо роботу оперативно та якісно, наперед розраховуємо необхідну кількість клінерів для кожного об’єкту. Наші спеціалісти пройшли спеціалізоване навчання і дотримуються високих стандартів прибирання
Керхер

Професійне обладнання та миючі засоби

Наш водій привозить клінерів на обʼєкт з повним комплектом інвентарю. Використовуємо тільки безпечні антиалергенні засоби і спеціалізовану техніку Kärcher. Безкоштовно проходимо проводимо  пароочистку після кожного прибирання
Прибирання важкодоступних місць

Прибирання важкодоступних місць

Після завершення прибирання перевіряємо виконання всіх етапів робіт за попередньо складеним чек-листом, вимикаємо світло та воду, передаємо ключі власнику та здаємо об’єкт. Також залишаємо вам приємний сувенір на згадку)
Контроль якості

Контроль якості та здача робіт

Особливу увагу приділяємо місцям, до яких ускладнений доступ при регулярному прибиранні – вузькі щілини та їх кути, область за меблями, світильники, радіатори, карнизи, витяжки та ін. Під час клінінгу ми відсуваємо меблі та побутову техніку, щоб очистити всі застарілі забруднення

Генеральне прибирання

1 кімнатна (до 40м2)

Кухня

Санвузол

Коридор

Ціна: 2 515 грн

2 кімнатна (до 60м2)

Кухня

Санвузол

Коридор

Ціна: 2 915 грн

3 кімнатна (до 80м2)

Кухня

Санвузол

Коридор

Ціна: 3 415 грн

4 кімнатна (до 100м2)

Кухня

Санвузол

Коридор

Ціна: 3 815 грн

35 грн/м2 (після 100м2)

+ 1 санвузол - 450 грн

Додаткові послуги

Шафки на кухні (всередині)

Шафки на кухні (всередині)

від 700 грн

Витяжка (всередині)

Витяжка (всередині)

290 грн

Балкон

Балкон

490 грн

Гардеробна

Гардеробна

290 грн

Холодильник без/з продуктами

Холодильник без/з продуктами

290 грн

Видалення цвілі та грибка

Видалення цвілі та грибка

400 грн

Духовка

Духовка

від 290 грн

Пральна машина всередині

Пральна машина всередині

290 грн

Мікрохвильовка

Мікрохвильовка

від 290 грн

Видалення запахів

Видалення запахів

від 200 грн

Миття посуду

Миття посуду

від 100 грн

Дезінфекція

Дезінфекція квартири

від 200 грн

Наші кейси

Погляньте, з якими плямами та забрудненнями мали справу нашу клінери. Ше не було таких завдань, з якими б ми не впорались!

Даруємо вашій ванну, кухні та спальні друге життя, щоб ви насолоджувались кожним днем у чистому домі
Львів клінінг компанія
Мокап-моб

Бажаєте дізнатись вартість клінінгу або забронювати дату?

Звʼяжіться з нами у будь-який час доби та отримайте відповідь протягом 2-ох хвилин

Наші відгуки з Instagram та Facebook

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Часті запитання

Чи обов'язкова моя присутність при прибиранні?
Бути присутнім не обов’язково. Клінери зателефонують Вам за годину до закінчення прибирання, щоб передати ключі від ідеально чистої квартири.
Що включає генеральне прибирання?
Ми ділимо приміщення на об’єкти: коридор, кімнати, кухня та санвузли. Під час прибирання ретельно миються всі поверхні, проводиться обезжирення кухонних поверхонь та дезінфекція в санвузлах. Миються всі радіатори, дверні блоки, протираються механізми та фурнітура дверей та меблів, проводиться вологе прибирання всіх поверхонь, поліруються меблі, протираються всі освітлювальні прилади, миється посуд, а також виносимо дрібне сміття.
Чи потрібно підготувати приміщення перед генеральним прибиранням?
Це необовʼязково, при бажанні можете забрати речі з поверхонь, що потребують очищення, а також звільнити доступ до всіх зон, які потребують ретельної уваги.
Чи включено у генеральне прибирання миття вікон?
Ні, миття вікон не входить у генеральне прибирання, але цю послугу можна дозамовити додатково.
Чи можна замовити окремі послуги?
Так, ви можете замовити будь-які послуги, в залежності від потреб і вимог.
Скільки триває генеральне прибирання?
Все залежить від площі приміщення, кількості кімнат та санвузлів, а також кількості клінерів, які працюють на об’єкті. Орієнтовно клінінг триває від 6 до 9 годин.
Як часто рекомендується проводити генеральне прибирання?
Рекомендується проводити генеральне прибирання приміщення принаймні раз на півроку або відповідно до потреб і умов використання приміщення. Деякі клієнти впроваджують регулярне генеральне прибирання раз на квартал або навіть щомісячно для забезпечення постійної чистоти.
Який додатковий інвентар чи техніку потрібно надати?
На кожен виїзд на об’єкт ми беремо з собою все необхідне для клінінгу: драбину, парогенератор, пилосос, миючі засоби, губки, ганчірки тощо. Вам не потрібно готувати додаткове обладнання.

З цією послугою також замовляють

Прибирання будинків у Львові та області…

Житловий, офісний чи адміністративній будинок — споруда зі складною інфраструктурою, яка потребує ретельного постійного догляду. Один з аспектів правильної експлуатації — регулярне прибирання будинків. Підтримання чистоти необхідне як для комфорту жителів чи персоналу, так і для збільшення ресурсу самої споруди та інженерних комунікацій всередині. Якщо у будинку чисто, то зникає ризик появи цвілі, грибка, не дратує погляд пилюка та павутиння, нема факторів, що викликають іржу на сталевих конструкціях, потемніння хрому чи нікелю.

Усі види догляду можна розділити на дві великі категорії — щоденне та генеральне прибирання будинку. Якщо розміри об’єкту великі, та ще й він вирізняється складним інтер’єром та фасадом, то навіть з щоденним прибиранням справитись своїми силами важко. А для генерального необхідно викликати спеціальну бригаду компанії Clean Clin. Пояснимо чому.

Коли потрібно робити генеральне прибирання у будинку

Точних термінів, які були б регламентовані будівельними чи експлуатаційними нормами нема. Усе залежить від погляду власника на стан житла, а у багатьох випадках — ще й від вимог санітарних служб, якщо йдеться про споруди загального користування.

Здебільшого генеральне прибирання будинку рекомендується проводити не менше одного-двох разів на рік та в таких ситуаціях:

• Після завершення будівництва або значущого ремонту, відновлення чи розширення приміщень, перепланування, заміни інженерних систем. Генеральне прибираннянеобхідне, оскільки накопичиться велика кількість пилу, бруду і будівельних залишків.
• Після довготривалого відсутності.  Якщо будинок був залишений без нагляду на довгий час (наприклад, через відпустку або відсутність власника), то професійне прибирання допоможе видалити стихійний бруд і забезпечить комфортне життя.
• Під час зміни сезонів. Перед настанням холодної або теплої погоди, для підготовки будинку до нового сезону.
• За власним бажанням. Іншими словами, коли ви відчуваєте, що ваш будинок став занадто забрудненим або незатишним, і ви хочете зробити його чистим і охайним.

Можуть виникнути й інші причини для замовлення послуги, але в будь-якому випадку залучення спеціалістів с відповідними інструментами та засобами необхідне.

Генеральне прибирання включає миття вікон, прання текстилю, глибоке чищення підлоги, меблів, вентиляційних систем і багато інших операцій. Зазвичай це вимагає багато часу і зусиль навіть від спеціалізованої компанії. Якщо додається необхідність почистити фасад, вимити вікна знадвору, чи обновити елементи декору на висоті, то без професіоналів не обійтись, якщо ви хочете зекономити час та добитися найкращого результату.

Хто Наші Клієнти

Прибирання будинку — популярна послуга у Львові та містах області. Ми працюємо як з власниками приватного житла, так і з компаніями, які здають будинки в аренду, організували у них роботу різних компаній у сфері обслуговування, туризму чи медицини. Наша допомога потрібна:

  • Власникам приватних будинків. Часто трапляється так, що усі члени родини працюють та навчаються, або в оселі проживають тільки люди на заслуженому відпочинку. Відповідно, часу на генеральне прибирання будинку у них дуже мало, або немає зовсім. Ми приїдемо у зручний для власників час та зробимо усе необхідне за помірну плату.
  • Власникам курортних будинків. Львів – популярне місце для відпочинку, тому у власників будинків, котрі використовуються як відпочинкові місця або здаються в оренду, часто виникає необхідність привести їх до належного вигляду. Тут виручить як щоденне, так і генеральне прибирання будинків нашими співробітниками.
  • Агентствам нерухомості. Агентства, які займаються продажем або орендою будинків обов’язково  потребують прибирання будинків перед показом потенційним покупцям або орендарям. Ми приведемо інтер’єри та фасади до стану, кращого ніж на рекламному буклеті.
  • Будівельним та ремонтним компаніям. Після завершення будівництва або ремонту будинку, ці компанії можуть залучити клінінгову компанію Clean Clin для прибирання будинку та території. Це заощадить кошти та допоможе швидше підготувати об’єкт до здачі замовникові.

Замовити послугу генерального прибирання можна на сайті, по телефону, чи у нашому офісі у робочі години.

Показати більше... Закрити

Потрібне прибирання?

Залишіть заявку і ми миттєво прокунсультуємо вас до 2 хвилин!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ

-25%

на генеральне прибирання