клінінгова компанія Clean Clin Львів

Хімчистка меблів

Хімчистка

меблів

Позбавимо ваші меблі плям, бруду, мікробів, бактерій та пилових кліщів, відновимо колір до стану нового та забезпечимо приємний запах після хімчистки – і все це у вас, на місці

Розрахувати вартість

Залишіть заявку і ми миттєво проконсультуємо Вас!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Що входить у хімчистку меблів

Прибирання залишків твердого бруду
Прибирання шерсті
Прибирання пилу пилососом
Видалення плям безпечною хімією
Ополіскування спеціальними засобами  
Видалення запаху (за бажанням) 
Видалення плям хімією, яка не викликає алергій
Ополіскування спеціальними засобами (проводиться у 4 етапи)

Переваги

виїздна хімчистка

Виїзна хімчистка

Весь процес займає 1 день, що значно економить час. Меблями можна користуватися вже через 3-5 годин після чищення. Виїзна чистка є дешевшою за рахунок економії на перевезенні, а головне – не потрібно носити об’ємні меблі
Команда досвідчених спеціалістів

Команда досвідчених спеціалістів

Виконуємо роботу оперативно та якісно. Наші спеціалісти пройшли спеціалізоване навчання і дотримуються високих стандартів прибирання.
Керхер

Пароочисник після прибирання

Безкоштовно проводимо пароочистку. Завдяки високій температурі, пара ефективно знищує бруд, мікроорганізми та неприємні запахи, забезпечуючи натуральну дезінфекцію.
Контроль якості

Контроль якості та здача робіт

Після завершення перевіряємо виконання всіх етапів робіт за попередньо складеним чек-листом, вимикаємо світло та воду, передаємо ключі власнику та здаємо об’єкт. Також залишаємо вам приємний сувенір на згадку

Наші кейси

Погляньте, з якими плямами та забрудненнями мали справу нашу клінери. Ше не було таких завдань, з якими б ми не впорались!

Даруємо вашим м’яким меблям друге життя, щоб ви насолоджувались кожним днем у чистому домі
Львів клінінг компанія
Мокап-моб

Бажаєте дізнатись вартість клінінгу або забронювати дату?

Звʼяжіться з нами у будь-який час доби та отримайте відповідь протягом 2-ох хвилин

Наші відгуки з Instagram та Facebook

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Часті запитання

Скільки часу займає чистка прямого, стандартного дивану?
Чистка прямого дивану триває від 40 хвилин до 1.5 години в залежності від ступеню забрудненості поверхні.
Чи не шкідливі ваші засоби для домашніх тварин і дітей?
Використовуємо тільки сертифіковані, гіпоалергенні засоби німецького і американського виробництва, які абсолютно безпечні для всієї сім’ї і домашніх улюбленців.
Чи не буде різкого запаху хімії після чистки?
У жодному разі, засоби мають легкий лимонний запах, який швидко випаровується
Через скільки часу після чистки дивану, ним можна буде користуватись?
Час повного, самостійного висихання дивану після чистки в середньому становить 6-8 годин. Все залежить від температури повітря і вентиляції приміщення.
Чи можливо повністю висушити матрац для сну?
Після хімчистки матрац чи диван має до кінця підсохнути в середині. Зазвичай висихання дивану чи матрацу триває 5-7 годин. Зверніть увагу, якщо ви одразу після хімчистки почнете сидіти чи лежати – можуть зʼявитись плями, навіть за кілька днів після чистки.
Чи можливо повністю вивести запах сечі?
Так, звісно. В своєму арсеналі маємо засоби, які повністю нейтралізують неприємний запах.
Який додатковий інвентар чи техніку потрібно надати?
На кожен виїзд на об’єкт ми беремо з собою все необхідне для клінінгу: драбину, парогенератор, пилосос, миючі засоби, губки, ганчірки тощо. Вам не потрібно готувати додаткове обладнання.

З цією послугою також замовляють

Хімчистка Меблів від Clean Clin (Львів)

Меблі — частина інтер’єру квартири чи будинку, яка зазнає найбільшого навантаження. Навіть при дотриманні усіх вимог безпечного користування, на поверхні тканини обивки диванів чи крісел з часом появляються плями, сліди від чорнила, оливи, відбитки пальців рук чи лап домашніх улюбленців. Також на поверхні залишаються частини шерсті, волосся, пил та павутина, які дуже важко прибрати щіткою чи порохотягом.

Частота і потреба в хімчистці меблів може змінюватися в залежності від різних факторів — типу меблів, режиму використання, наявності дітей або домашніх тварин.  Щоденне чи щотижневе прибирання і догляд за меблями допомагають зберегти їх чистоту та стан. Регулярне видалення пилу і бруду гарантує, що меблі залишаються чистими та охайними дуже довго.

Якщо меблі забруднені, ви можете спробувати видалити плями або бруд за допомогою м’якої тканини та нейтрального миючого засобу. Важливо діяти обережно, щоб не пошкодити тканину. Але, як показує досвід, у більшості випадків це лише відтягує вирішення проблеми. Допоможе тільки професійна хімчистка меблів. Такі послуги надають фахівці, які мають необхідний досвід і обладнання для ефективної очистки усіх видів тканини та інших видів покриття.

Де замовити чистку меблів хімічними засобами

Професійна хімчистка меблів у Львові — профільна послуга компанії Clean Clin. Ми надаємо допомогу не тільки власникам квартир, котеджів, дач та заміських будинків. У сферу обслуговування входять:

  •       офіси;
  •       готелі;
  •       хостели;
  •       ТРЦ;
  •       санаторії та пансіонати.

Меблі не потрібно везти до нас, ми працюємо у виїзному режимі. Замовникові достатньо викликати нашого представника, щоб на місці визначити об’єм роботи та підібрати необхідні засоби для чищення. Час надання послуги хімчистки узгоджується з клієнтом. Як правило, ми намагаємось якомога повніше врахувати побажання замовника, щоб не створювати дискомфорту для персоналу, відвідувачів чи членів родини. Багато хто з людей помилково вважає, що хімічні засоби для чищення меблів приносять шкоду здоров’ю.  запевняємо, що це не так — ми використовуємо тільки реактиви та препарати, які входять у перелік дозволених і не мають ніяких негативних наслідків після використання.

Техніка проведення хімчистки меблів

Професійна хімчистка меблів складається з декількох етапів, які виконують досвідчені фахівці, щоб забезпечити якісне очищення та відновлення поверхонь. Це:

  •       Оцінка стану меблів, виявлення видів забруднень, плям, пошкоджень тканини та аналіз їх загального стану. Вибір засобу для хімчистки з врахуванням типу меблів та виду тканини. Зазвичай виробник меблів надає рекомендації щодо чистки, якщо таких даних немає, проводиться  тест на малопомітному місці, щоб переконатися, що він не пошкодить тканину.
  •       Використання спеціальних засобів для видалення пилу, бруду та легких забруднень — пари або вакуумного апарату. Хімчистка у Львові має таку особливість, що багато меблів куплені за межами України, тому документація виробників не збереглася. Тестування засобів для очищення — обов’язків етап.
  •       Видалення плям — фахівці використовують спеціальні хімічні розчини для видалення плям і забруднень з меблів локально.
  •       Після видалення плям проводиться глибока хімчистка всієї поверхні меблів. Використовуються спеціальні хімічні розчини, що розкладають забруднення та видаляють їх з тканини. У випадку, коли використання розчинів небажане, або неможливе, застосовується суха чистка.
  •       Після глибокої хімчистки засоби ретельно видаляють, використовуючи спеціальне обладнання та водну або парову апаратуру. Після видалення зайвої вологи меблі ретельно просушують.

Після хімчистки може знадобитися відновлення структури тканини або волокон меблів. Це може включати в себе розгладжування та обробку тканини, щоб вона виглядала належним чином. Після завершення хімчистки меблі збирають, повертають на місце подушки, матраци та інші аксесуари.

Професійна хімчистка вимагає великого досвіду та спеціального обладнання. Цей процес допомагає відновити меблі до їхнього первинного стану і продовжити їхнє життя. Замовлення на чистку приймаємо від жителів Львова та області. Наші бригади забезпечені транспортом, інструментами та хімічними засобами. Клієнт тільки показує об’єм роботи та приймає її після виконання.

 

Показати більше... Закрити

Потрібне прибирання?

Залишіть заявку і ми миттєво прокунсультуємо вас до 2 хвилин!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ

-25%

на генеральне прибирання