клінінгова компанія Clean Clin Львів

Як та Чим відмити душову кабіну: дієві поради та ефективні засоби

Душова кабіна — зручна сантехнічна конструкція, котра заслужено набула великої популярності. Але попри усі свої корисні якості, кабіна має одну особливість — потребу у регулярному догляді. Якщо не мити стінки та двері, не чистити піддон, не протирати рухомі частини та змішувач, то кабіна швидко втрачає привабливий вигляд, а повернути його стає дедалі важче. Та, якщо знати, чим помити душову кабіну, то догляд займе не більше ніж 15 – 20 хвилин на тиждень.

Чим відмити скло в душовій кабіні?

Для того, щоб відмити скло в душовій кабіні, можна використовувати різні засоби, залежно від ступеня забруднення і наявності різних відкладень, мильного нальоту чи вапняного осаду. Ось декілька ефективних методів як і чим відмити скло в душовій кабіні:

  1. Оцет і вода — змішайте білий оцет і воду в рівних частинах. Нанесіть розчин на скло за допомогою розпилювача. Залиште на 10-15 хвилин, потім протріть губкою або ганчіркою. Ретельно змийте водою і витріть насухо м’яким рушником.
  2. Сода і вода — змішайте харчову соду з невеликою кількістю води, щоб утворити пасту. Нанесіть пасту на скло і залиште на 10-15 хвилин. Витріть скло губкою або ганчіркою. Промийте водою і витріть насухо.
  3. Лимонний сік —  нанесіть свіжовичавлений лимонний сік на скло. Залиште на кілька хвилин, потім протріть губкою або ганчіркою. Ретельно змийте водою і витріть насухо.
  4. Засоби для чищення скла — використовуйте засоби для чищення скла, призначені для видалення мильного нальоту та вапняного осаду, які пропонують виробники побутової хімії.
  5. Хороший результат приносить чищення скляних частин душової кабіни спиртовими розчинами, можна взяти звичайну горілку, протерти нею скло, а потім промити чистою водою і витерти мікрофіброю.
  6. Засоби для видалення вапняного нальоту — спеціальні засоби для видалення вапняного нальоту можуть бути дуже ефективними.

Після кожного використання душової кабіни протирайте скло насухо, щоб запобігти утворенню нальоту. Використовуйте водовідштовхувальні спреї для скла, які створюють захисний шар і запобігають утворенню плям. Залежно від ступеня забруднення і наявних засобів, вибирайте відповідний метод або комбінацію методів для досягнення найкращого результату.

Чим відмити стінки

Звичайними засобами для очищення стінок душової кабіни є оцет, сода, лимонний сік та комерційні засоби для чищення ванної кімнати. Оцет і сік лимона можна змішати з водою в рівних пропорціях і нанести на стінки, або використати пасту з соди та води. Для більш твердих забруднень можна використовувати спеціальні засоби для видалення вапняного нальоту. Після нанесення засобу слід залишити на деякий час, потім ретельно промити водою і витерти насухо. Добрий результат дає розчин господарського мила у теплій воді. Тільки після миття слід ще раз промити чистою водою, не даючи мильному розчину висохнути.

Регулярне очищення допомагає зберегти душову кабіну чистою і запобігти утворенню забруднень. Не забувайте протирати стінки душової кабіни після кожного використання, це допоможе уникнути накопичення забруднень і збереже кабіну чистою на тривалий час.

Чим відмити змішувачі та крани

Різноманітні засоби для миття душової кабіни передбачають догляд за стінками, піддонами, дверима. Але нема спеціальних засобів для миття змішувачів. Тут вибір залежить від того, з якого матеріалу зроблена сантехніка, латуні, міді, нержавійки чи нікельованої сталі  Але й тут є одна загальна порадане можна використовувати абразивні пасти, шкребки, сітки для миття посуду тощо. Найкраще — мікрофібра та розчин господарського мила. Для латуні можна купити спеціальну пасту, але це не завжди доречно.

Також добре допомагає слабкий розчин оцту чи нашатирного або етилового спирту, але їх можна використовувати лише тоді, коли на змішувачах нема слідів іржі. Але, коли іржа заявилась, то краще купити новий змішувач.

Ефективні засоби для миття душової кабіни

Найдешевше — це відмити душову кабіну народними засобами. До них належать оцет, сода, господарське мило, етиловий спирт. Але це принесе якийсь результат лише у випадку, коли ви доглядаєте за ванною регулярно і не допускаєте ні появи плісняви чи цвілі, ні вапняного нальоту.

Для періодичного прибирання душової кабіни більше підходять засоби з господарського магазину. Найперше — це рідини для миття посуду, наприклад та ж Фейрі. При появі плісняви, чи навіть з метою профілактики, промивайте стінки та піддон, особливо в кутках, засобами Savo, або Cillit Bang Trigger

Читайте більше: Як та чим відмити плісняву у ванній

Для загального прибирання добре підходить Frosch з вмістом виноградної кислоти, а для видалення вапняного нальоту — Sano Anti. Якщо піддон зроблений з акрилу, то бажано придбати Sano Jet Bathroom. Це не єдині засоби для миття душової кабіни, але на них можна орієнтуватись при виборі альтернативи.

Інші поради від клінінг компанії Clean-Clin

При самостійному догляді за такими складними у плані мікроклімату приміщеннями, як кухні та ванні кімнати, часто поза увагою залишаються деякі дрібниці, котрі згодом переростають у проблеми. Це ж стосується і душових кабін. Щоб ваша сантехніка завжди виглядала як нова, хоча б два рази на рік скористуйтесь послугами професійного клінінгу. У штаті нашої компанії працюють фахівці, котрі спеціалізуються саме на ваннах та душових кабінах. У їх розпорядженні професійні хімічні засоби, котрих не купите в магазині, спеціальна техніка та великий досвід роботи.

Дзвоніть, залишайте заявку на сайті. Чекаємо!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Наші Послуги:

Інші Статті:

Потрібне прибирання?

Залишіть заявку і ми миттєво прокунсультуємо вас до 2 хвилин!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ

-25%

на генеральне прибирання